Dziś jest 21.10.2017 | Obchodzimy imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny
Nie jesteś zalogowany! Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz konta!
Nie pamiętam hasła / Zarejestruj nowe konto!
Get Adobe Flash player
 

NASZE PATRONATY

                Cykl OKIENKA NA ŚWIAT   
                     
                   

 

 

Aktualni SPONSORZY  

 

         
     

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka
w Pacanowie.Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie jest instytucją kultury, której wszystkie działania skierowane są do dzieci, rodziców i osób pracujących z dziećmi.

Wizyta w Europejskim Centrum Bajki to prawdziwa podróż w krainę marzeń i snów. To niepowtarzalne miejsce, które inspiruje do sięgania po literaturę oraz służy pielęgnowaniu pozytywnych wartości wśród dzieci, ale także i dorosłych.

         
     

Wydawnictwo ZNAK EMOTION, sponsor książek dla dzieci na naszym portalu. Znak Emotikon to wydawca książek dla dzieci w każdym wieku - od zupełnych maluchów do nastolatków. Nasza oferta jest bardzo szeroka: przygotowujemy dla naszych czytelników zarówno książki znanych autorów i nowe przygody ulubionych bohaterów, jak i pozycje nowatorskie, przełamujące schematy i wyprzedzające trendy.

         
       

Krakowska Oficyna Wydawnicza Impuls.

Nasze książki to poza wartościową treścią także staranne i ekologiczne wykonanie. Od początku ( istniejemy już ponad 20 lat ) nasze książki trafiły do setek tysięcy czytelników. Oficyna Wydawnicza Impuls jest najbardziej rozpoznawalnym wydawnictwem działającym na płaszczyźnie tematyki pedagogiki, edukacji i wychowania. Niesłabnące zainteresowanie czytelników jest tego dowodem.

 


PARTNERZY i CIEKAWE LINKI

Prezentujemy Wam Portale, ciekawe miejsca dla rodziców, dzieci małych i dużych:

 
    
 
   
   

 

 

 

 

 

   

                  

                                           
                                             

  Darmowy PageRank