Dziś jest 23.11.2017 | Obchodzimy imieniny: Adeli, Klemensa, Orestesa
Nie jesteś zalogowany! Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz konta!
Nie pamiętam hasła / Zarejestruj nowe konto!
Get Adobe Flash player
Weź udział w konkursie!

Robot który zmienił świat

Zapraszamy dzieci do udziału w konkursie rysunkowym "Robot, który zmieni świat" Zachęcamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 14 lat do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy autorski projekt własnego robota. Wystarczą chęć do rysowania i wyobraźnia!

Zapraszamy dzieci do udziału w konkursie rysunkowym:

 

Konkurs polega na narysowaniu przez dziecko konstrukcji robota z klocków, który chciałoby zbudować. Najlepsze pomysły zostaną zrealizowane podczas półkolonii RoboCAMP. Na podstawie zwycięskich projektów dzieci zbudują z klocków roboty.

Autorów najlepszych prac nagrodzimy darmowymi zaproszeniami na półkolonie zimowe RoboCAMP. Rysunki prosimy o przesyłanie e-mailem na adres konkurs@robocamp.pl lub pocztą na adres RoboNET Sp. z o. o. ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk. Na odwrocie pracy prosimy o podanie imienia i wieku autora oraz telefonu i adresu e-mail rodzica. Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2012.

REGULAMIN DO POBRANIA


Na początku stycznia br. rozstrzygnięta została IV edycja konkursu rysunkowego "Robot, który zmieni świat”. Wystarczyły chęć do rysowania i wyobraźnia!

Konkurs polegał na narysowaniu przez dziecko konstrukcji robota z klocków, który chciałoby zbudować. Laureatką została 9 letnia Nicola Kowal z Rabki – Zdrój, która wraz z innymi dziećmi będzie budowała narysowanego przez siebie robota – Konia, na warsztatach RoboCAMP. 


Laureatką poprzedniej edycji konkursu została 8 letnia Ania Mroczek z Warszawy i Jej robot Tancerka. – zwycięski rysunek, konstrukcja robota opracowana na podstawie rysunku, 
laureatka podczas zajęć


Gratulujemy!
 
Komentarze na forum
  • [ Sprawdź komentowany konkurs ]
  • Dodano 17.12.2012, 10:27 przez EduPełzaki
Przejdź do forum