Dziś jest 20.10.2017 | Obchodzimy imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Nie jesteś zalogowany! Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz konta!
Nie pamiętam hasła / Zarejestruj nowe konto!
Get Adobe Flash player
Wyniki wyszukiwania
Dla rodziców » Wychowanie

Za co kochamy Babcię i Dziadka?

Za co kochamy Babcię i Dziadka? Zapraszamy na filmik.
Czytaj
Dla rodziców » Wychowanie

Czytając dziecku bajki, dajesz mu lepszą przyszłość

Czytanie bajek rozwija dziecięcą wyobraźnię, uczy samodzielności i wytrwałości w odkrywaniu świata oraz w nietuzinkowy sposób przekazuje najważniejsze wartości i zasady, jakimi powinniśmy kierować się w codziennym życiu. Organizowana przez markę Ever After High? kampania edukacyjna #czytajmybajki skierowana do rodziców i dzieci ma na celu pokazanie korzyści płynących z czytania bajek oraz zachęcenie do tego najmłodszych.
Czytaj
Dla rodziców » Wychowanie

Czy tablet może zastąpić rodziców?

Obecnie nowoczesne technologie to stały element współczesnego świata, zaś kursy, szkolenia czy warsztaty językowe to już standard niezależnie od wieku uczestników. Wykorzystane w odpowiedni sposób mogą w znaczącym stopniu ułatwiać życie i naukę. Jednak niezależnie od swoich zalet, nigdy zastąpią rodziców.
Czytaj
Dla rodziców » Wychowanie

Prawdziwe wyzwanie dla rodziców: Jak oderwać dziecko od telewizora?

Badania dowiodły, że dwulatek spędzający czas przed telewizorem zna mniej słów, niż jego rówieśnik stroniący od szklanego ekranu. Na każdą godzinę spędzoną przed odbiornikiem przypada od 5 do 8 słów mniej!
Czytaj
Dla rodziców » Wychowanie

Już śpię sam

Nauka samodzielnego zasypiania nie jest lekka, łatwa i przyjemna. Dzieci zwykle nie rozumieją, dlaczego w ich poukładanym świecie nagle zachodzą takie zmiany. Jak pomóc maluchowi w nabyciu tej ważnej i potrzebnej umiejętności? I co robić, aby nauka zaspania nie spędzała snu z powiek młodym rodzicom?
Czytaj
Dla rodziców » Wychowanie

Telewizja przyjazna dzieciom, czyli w jaki sposób rodzic powinien dobierać programy i seriale animowane dla swojej pociechy

Posadzić dziecko przed telewizorem, jeśli tak, to na jaki czas? A może w ogóle zrezygnować... Jak długo wasze dzieci siedzą przed magicznym ekranem? Zapraszamy na wywiad z panią Katarzyną Scheibe, psychologiem dziecięcym.
Czytaj
Dla rodziców » Wychowanie

Kodeks Dobrych Manier czyli Jej Wysokość Zosia

Szacunek i życzliwość to jedne z podstawowych zachowań, które budują pozytywne relacje międzyludzkie, a dobre maniery zdecydowanie w tym pomagają. Przestrzegaj poniższych zasad, bądź życzliwy i myśl o innych, a zaskarbisz sobie sympatię otoczenia i zyskasz wielu wartościowych przyjaciół. Od 11 maja w Disney Junior możesz śledzić losy Zosi ? małej księżniczki. Wraz z kolejnymi odcinkami serialu ?Jej Wysokość Zosia? będziesz mógł, wraz z bohaterką, poznać zasady dobrego wychowania. Przygody Zosi będą dowodem na to, że to, po czym można poznać damę lub dżentelmena, to eleganckie zachowanie i szacunek do otoczenia.
Czytaj
Dla rodziców » Wychowanie

Pogoda dla wagarowicza

Pierwszy Dzień Wiosny, przez uczniów zwany popularnie Dniem Wagarowicza, to wyzwanie zarówno dla rodziców, jak i nauczycieli. Zatrzymać dzieci koniecznie w szkole, czy pozwolić im na małe lenistwo i uniknięcie obowiązków? Wspólnie z pedagogiem radzimy, jak znaleźć złoty środek i co zrobić, jeśli wagary stają się jednymi z ulubionych zajęć naszej pociechy.
Czytaj
Strona: 1234
Wyszukaj artykuł
  • Szukaj:
  • Kategoria:
Ostatnio na forum
Zobacz forum
Zobacz również