Dziś jest 17.10.2017 | Obchodzimy imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Nie jesteś zalogowany! Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz konta!
Nie pamiętam hasła / Zarejestruj nowe konto!
Get Adobe Flash player
Wyniki wyszukiwania
Dla rodziców » Poradniki

Jak zrobić niemieckie umlauty

Często szukamy jak zrobić znaki niemieckie, tzw. umlauty. Oto skróty.
Czytaj
Dla rodziców » Poradniki

Co zrobić, by Twoje dziecko pokochało naukę języka angielskiego?

Uczenie języka drugiej osoby zawsze jest swego rodzaju wyzwaniem. W szczególności, jeśli uczymy dzieci. Zwłaszcza swoje dzieci. Trzeba wówczas zmierzyć się nie tylko z tym, że dziecko nie będzie chciało/ umiało siedzieć spokojnie w jednym miejscu przez dłuższy czas, gdyż nie będzie czuło takiego reżimu jak w szkole czy przedszkolu, ale też z tym, jak zachęcić malucha do poznawania nowych, obco brzmiących słówek.
Czytaj
Dla rodziców » Poradniki

Zwróć uwagę, czym bawi się Twoje dziecko

Przeprowadzone kontrole na polskim rynku zabawek wykazały liczne nieprawidłowości. Na produktach brakuje najczęściej wymaganych przez prawo ostrzeżeń, certyfikatów Unii Europejskiej, informacji o producencie lub zawierają drobne elementy, które łatwo odłączyć. Dlatego ważne, by rodzicom nie zabrakło wyobraźni i przy zakupie artykułów dla dzieci kierowali się nie tylko walorami estetycznymi, ale także bezpieczeństwem swoich pociech.
Czytaj
Dla rodziców » Poradniki

Gadu-gadu z niemowlakiem- informacja poradnikowa

Inteligencja emocjonalna dzieci rozwija się znacznie szybciej niż ich umiejętności lingwistyczne. Oznacza to, że maluch już od pierwszych miesięcy życia zdaje sobie sprawę ze swoich potrzeb, choć nie potrafi jeszcze o nich mówić. W jaki sposób możemy więc je odczytać?
Czytaj
Dla rodziców » Poradniki

Książka, jakiej nie było?

Oficyna Wydawnicza Impuls zaprasza na premierę książki Pawła Przemysława Grzybowskiego Doktor klaun! Terapia śmiechem, wolontariat, edukacja międzykulturowa.
Czytaj
Dla rodziców » Poradniki

Jak oswoić strach?

Czy Wasze dzieci się czegoś boją? Nie potrafią sobie z tym poradzić? Nie wiecie jak im pomóc? Sama miałam taki problem, a właściwie mój synek. Bał sę bardzo ciemności, zwłaszcza, kiedy musiał iść spać.
Czytaj
Dla rodziców » Poradniki

Kobieta - menedżer rodziny

Mama XXI wieku to osoba wielofunkcyjna. W życiu codziennym z powodzeniem godzi wiele ról. I ku zdziwieniu mężczyzn, na wszystko ma czas. Co zrobić by pod natłokiem obowiązków nie dać się zwariować? Oczywiście, nauczyć się dobrego zarządzania własnym czasem.
Czytaj
Dla rodziców » Poradniki

Jak dobrze wybrać psa dla rodziny ?

Zbliżają się święta, czas prezentów i spełniania marzeń. Właśnie ten czas w szczególny sposób sprzyja rozmyślaniom czy nie kupić psa i nie zrealizować marzeń swoich lub naszych pociech. I nie ma w tym nic złego, jeśli decyzja ta jest do głębnie przemyślana, a nasz nowy członek rodziny dobrze wybrany.
Czytaj
Strona: 12
Wyszukaj artykuł
  • Szukaj:
  • Kategoria:
Ostatnio na forum
Zobacz forum
Zobacz również