Dziś jest 20.10.2017 | Obchodzimy imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Nie jesteś zalogowany! Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz konta!
Nie pamiętam hasła / Zarejestruj nowe konto!
Get Adobe Flash player
Wyniki wyszukiwania
Dla rodziców » Wspieramy!

JEMYJABŁKA - WARSZTATY JABŁKOWE - KRAKÓW

Na rozpoczęcie tegorocznego sezonu warsztatów kulinarnych przygotujemy coś bardzo na czasie: jabłek ci u nas dostatek, ale czy wiemy, jak je wykorzystać? Na pierwsze jesienne chłody, zimne poranki i wieczory opracujemy jabłkową kuchnię, która rozgrzeje nas od środka. Zaczarujemy jabłka cynamonem i imbirem, zaprzyjaźnimy się z miodem i nauczymy się zastępować cukier bakaliami. W menu: pieczone jabłka, szybkie tartaletki z karmelem i jabłkami oraz szarlotka.
Czytaj
Dla rodziców » Wspieramy!

Miodowe wakacje -wystawa - Urbanbees: Pszczoły w mieście i szereg wydarzeń w EXPERYMENCIE

W lipcu i sierpniu w Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni będzie gościć wystawa Urbanbees: Pszczoły w mieście. Na świecie są tysiące gatunków pszczół, a większość z nich żyje dziko. Podobnie jak ich udomowione kuzynki, dzikie pszczoły są dziś zagrożone wymarciem. Miasta mogą być dla nich schronieniem.
Czytaj
Dla rodziców » Wspieramy!

Letnie BIO-WARSZTATY w EXPERYMENCIE

Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni zaprasza na letnie BIO-WARSZTATY! Czym właściwie są geny i jak genetyka wpływa na nasze życie? Tego dowiecie się podczas warsztatów biologicznych w weekend 12 i 13 lipca.
Czytaj
Dla rodziców » Wspieramy!

Bajka z Wioski Indiańskiej

Totemy, pióropusze, tipi... Indianie w bielańskim parku! Kilka opowiastek indiańskich stanie się punktem wyjścia do radosnego poznawania kultury Indian podczas plenerowych warsztatów. Dzieci i rodzice będą budowali świat Indiańskiej Wioski razem z nami, wezmą udział w akcjach sprawnościowych i działaniach artystycznych.
Czytaj
Dla rodziców » Wspieramy!

LiteraTura II Strzelin 2014

Według założeń ogólnych, kultura jest przestrzenią, w której człowiek rozwija się i rośnie najpełniej. Oznacza to stwarzanie możliwości rozwojowych każdemu z nas, każdej grupie społecznej. Zależy nam na zwiększeniu uczestnictwa mieszkańców w kulturze w dwóch aspektach ? czynnym i biernym. Chcemy, by kultura powstawała na różnych poziomach.
Czytaj
Dla rodziców » Wspieramy!

Bezpłatne kolonie nad Morzem Bałtyckim

Fundacja Instytut Innowacji zaprasza dzieci w wieku 10-16 lat pochodzące spoza krajów Unii Europejskiej do udziału w bezpłatnych koloniach w Ustce nad morzem.
Czytaj
Dla rodziców » Wspieramy!

Zaplątane opowieści czyli Spotkanie z opowieściami wykorzystującymi zabawy i figury sznurkowe.

Opowieści sznurkowe są znane w wielu kulturach i stanowią jedną z odmian przekazu ustnego. Na oczach słuchaczy opowieść wije się, zaplata i rozplata. Przy pomocy jednej prostej pętli kreowany jest bogaty świat opowieści - las tropikalny z wodospadem, głodny wąż, który postanawia połknąć księżyc, pracowity rolnik i jego pięć worków z bakłażanami, na które czyha złodziej
Czytaj
Dla rodziców » Wspieramy!

VIII Ogólnopolski Konkurs -Podróże Koziołka. Z Pacanowa do Norwegii

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie ?Podróże Koziołka. Z Pacanowa do Norwegii?. Zadaniem uczestników jest przedstawienie w formie komiksu podróży Koziołka po Norwegii. Wydarzenie ma na celu między innymi pobudzenie i rozwijanie aktywności artystycznej dzieci i młodzieży.
Czytaj
Strona: 1234
Wyszukaj artykuł
  • Szukaj:
  • Kategoria:
Ostatnio na forum
Zobacz forum
Zobacz również