Dziś jest 20.10.2017 | Obchodzimy imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Nie jesteś zalogowany! Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz konta!
Nie pamiętam hasła / Zarejestruj nowe konto!
Get Adobe Flash player
Wyniki wyszukiwania
Dla rodziców » Dziennik mamy czyli Wasze wpisy

Pierwsza lekcja samodzielnego jedzenia

Często zastanawiamy się, który moment jest najlepszy do rozpoczęcia nauki jedzenia Przychodzi czas, kiedy zauważamy jak nasze dziecko rwie się do przejęcia łyżeczki z naszych rąk. I co wtedy? Czy to już pora na trening samodzielnego jedzenia?
Czytaj
Dla rodziców » Dziennik mamy czyli Wasze wpisy

Gdy rodzina się powiększa

My zdecydowaliśmy się na drugie dziecko, gdy nasza córka Natalka miała 3,5 roku. Myśleliśmy o tym wcześniej, ale decyzje odkładaliśmy z miesiąca na miesiąc. Zawsze coś stawało nam na drodze. A to poszukiwanie odpowiedniego mieszkania, kredytu na nie i wiele innych spraw z życia codziennego. Aż w końcu w lutym ubiegłego roku znów byłam w ciąży.
Czytaj
Dla rodziców » Dziennik mamy czyli Wasze wpisy

2 latek a zajęcia dodatkowe

Karolinka skończyła dwa lata więc myślę sobie ? jest już na tyle duża , że można ją zapisać na język angielski ? w formie zabawy. Jestem w szoku, że tak słabo dba się o takie szkraby. Wiecie ile córcia ma radości ze spotkania się z innymi dziećmi i z tego, że czegoś nowego się nauczyła?
Czytaj
Dla rodziców » Dziennik mamy czyli Wasze wpisy

Los zmienny jest...

Wydawało mi się, że mam już poukładane życie, dobrą pracę, rozglądaliśmy się za kupnem mieszkania? I tu nagle z silnymi bólami brzucha trafiam do szpitala -pewnie Pani coś zjadła- usłyszałam i odesłano mnie do domu.
Czytaj
Dla rodziców » Dziennik mamy czyli Wasze wpisy

CZY POWRÓT DO PRACY JEST

Moment powrotu do pracy zbliża się wielkimi krokami... Po półrocznym okresie spokoju (chociaż ten czas, ze spokojem miał niewiele wspólnego, pora wyjść z pieluch do ludzi. I chociaż w ciągu tych sześciu miesięcy często o tym marzyłam, to im do tego bliżej, tym większe mam obawy...
Czytaj
Strona: 1
Wyszukaj artykuł
  • Szukaj:
  • Kategoria:
Ostatnio na forum
Zobacz forum
Zobacz również