Dziś jest 20.10.2017 | Obchodzimy imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Nie jesteś zalogowany! Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz konta!
Nie pamiętam hasła / Zarejestruj nowe konto!
Get Adobe Flash player
Wyniki wyszukiwania
Dla rodziców » Wywiady

Powrót do dzieciństwa -wywiad z twórcą Jaśków i Pepe i S-ka

Miał pięciu braci, którzy byli pierwowzorem dla Jaśków. Sam był drugi w kolejności. Jean-Philippe Arrou-Vignod. Czyli Jan-B. Jego mama opiekowała się synami. Ojciec był lekarzem w marynarce wojennej. On, jak tylko nauczył się czytać, zaczął pisać. Przez pewien czas był nauczycielem francuskiego, a potem redaktorem w prestiżowym francuskim wydawnictwie Gallimard. Pisał też scenariusze telewizyjne. Uwielbia podróżować. Debiutował pierwszą częścią Pepe i spółki ? Gdzie jest profesor, ale jego ulubieni bohaterowie to wciąż... Mikołajek i jego kumple.
Czytaj
Dla rodziców » Wywiady

Rysowanie to pokazywanie marzeń

Wywiad z Agnieszką Cegielską - prezenterką telewizyjną, która podarowała swój rysunek do "Bazgroszytu Gwiazd" stworzonego przez Fundację Mówimy obrazami.
Czytaj
Dla rodziców » Wywiady

Wywiad z Klaudią Walecik

Pamiętacie Klaudię Walencik? Brała udział w programie Mam Talent. Dziś prezentujemy wywiad, jakiego nam udzieliła. Czy was też ciekawi co porabia?
Czytaj
Dla rodziców » Wywiady

Wywiad z Magdą Welc- zwyciężczynią programu Mam Talent

Chcecie wiedzieć co słychać u Magdy Welc? Oto wywiad z nią.
Czytaj
Dla rodziców » Wywiady

Jak wygląda edukacja domowa, czyli nauczanie przez podróżowanie

Anna Janicka-Galant: Kanadyjski pisarz, David Gilmour, miał kłopot z nastoletnim synem, który nie radził sobie w szkole, i z którym nie mógł się porozumieć. Pewnego razu pomagając mu w lekcjach poczuł jego wstręt i totalne znudzenie. Powiedział mu, że nie musi chodzić do szkoły jeśli nie chce. Postawił mu tylko cztery warunki: nie będzie płacił za mieszkanie i utrzymanie, żeby nie musiał zastępować nudnej szkoły nudną pracą, będzie odpoczywał do popołudnia, żadnych narkotyków oraz będą oglądać razem trzy filmy w tygodniu. Już po trzech tygodniach Jesse odzyskał energię, zaufanie do ojca i zyskał pewność siebie. Po trzech latach poszedł do szkoły filmowej i pisze scenariusze. W przypadku mojego syna było inaczej, ale ta historia doskonale pokazuje na czym polega i co to jest homeschooling, czyli edukacja domowa.
Czytaj
Dla rodziców » Wywiady

Czarodzieje uśmiechu - Majka Jeżowska

Znani artyści na rzecz walki z nowotworami dziecięcymi. Czarodzieje Uśmiechu 2 - charytatywna płyta polskich gwiazd sceny muzycznej z przebojami Majki Jeżowskiej jeszcze tylko 5 dni w sprzedaży!!! Zapraszamy na wywiad z Majką Jeżowską- polską piosenkarką, artystką kojarzącą się przede wszystkim z dziećmi.
Czytaj
Dla rodziców » Wywiady

BOBOMIGI - rozmowa z maluszkiem

Zapraszamy na wywiad z Panią Danutą Mikulską, pionierką BOBOMIGÓW w Polsce.
Czytaj
Strona: 1
Wyszukaj artykuł
  • Szukaj:
  • Kategoria:
Ostatnio na forum
Zobacz forum
Zobacz również