Dziś jest 21.10.2017 | Obchodzimy imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny
Nie jesteś zalogowany! Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz konta!
Nie pamiętam hasła / Zarejestruj nowe konto!
Get Adobe Flash player
Wyniki wyszukiwania
Dla rodziców » Atrakcje, wydarzenia, święta

ZIMNO. ZIMNIEJ. NAJZIMNIEJ! Ferie w Koperniku

Zimno kojarzy się negatywnie. Słowem ?zimny? określamy osoby pozbawione emocji, zdystansowane, bezlitosne i antypatyczne ? królów i królowe lodu. W baśniach chłód bywa synonimem zła. Czas zmienić ten stereotyp. W ferie w Koperniku patrzymy ciepło na chłód i próbujemy go oswoić.
Czytaj
Dla rodziców » Atrakcje, wydarzenia, święta

Fika grafila na Benedyktyńskiej 11- Warsztaty kultury

Żelatyna, tektura, igła na pleksi czy monotypia enkaustyczna ? to techniki, które na pewno zainteresują amatorów grafiki alternatywnej. W styczniu uczestnicy warsztatów rozpoczną eksperyment. Skorzystają z innowacyjnych technik, będą modyfikować je i kształtować na swój użytek. Stworzą unikalne dzieła sztuki. Są jeszcze wolne miejsca.
Czytaj
Dla rodziców » Atrakcje, wydarzenia, święta

WSZYSCY GOTOWI NA ZIMOWISKO? ZOSTAŁY 4 TYGODNIE

Hej, hej ? kto jeszcze nie zaklepał miejsca na zimowym obozie, radzimy, niech zrobi to jak najszybciej! Miejsca kończą się na kolejnych turnusach i profilach ? kto pierwszy, ten lepszy! Dokładnie za miesiąc zaczyna się pierwszy tydzień zimowych ferii.
Czytaj
Dla rodziców » Atrakcje, wydarzenia, święta

Święty Mikołaj powraca na Mazury!

Już po raz kolejny Święty Mikołaj zaprasza do swojej wioski na Mazurach w Gierłoży k. Kętrzyna. Świąteczne zagadki, quizy, warsztaty artystyczne z elfami, niezapomniane militarne przejażdżki, a przede wszystkim spotkanie ze Świętym Mikołajem - to atrakcje, które czekają w Wiosce Świętego Mikołaja w Mazurolandii od 21 listopada.
Czytaj
Dla rodziców » Atrakcje, wydarzenia, święta

Czy na pewno wiesz co jesz ? czyli Instytut Chemii Nadużywanej w EXPERYMENCIE

Co oznaczają tajemnicze symbole ?E? na opakowaniach spożywczych? Jak czytać etykiety? Na co zwracać uwagę podczas codziennych zakupów? Jak mądrze wybierać artykuły spożywcze? Dowiedz się tego wraz z Instytutem Chemii Nadużywanej, który w dniach do 28 września zagości w Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni.
Czytaj
Dla rodziców » Atrakcje, wydarzenia, święta

12-14 września 2014, IV edycja Warszawskich Dni Rodzinnych

Jesteśmy po IV edycji Warszawskich Dni Rodzinnych, które odbyły się w dniach 12-14 września w Warszawie i okolicach. Współorganizowane przez ZwalczNude.pl oraz miasto Warszawa wydarzenie miało na celu pokazać rodzicom jak ciekawa jest oferta stolicy pod kątem przyjaznych im miejsc. Do udziału zaprosiliśmy wszystkie miejskie instytucje, kafejki oraz firmy, które stworzyły razem z nami trzydniowy program warsztatów, gier i zabaw dla najmłodszych mieszkańców Warszawy i ich rodziców.
Czytaj
Dla rodziców » Atrakcje, wydarzenia, święta

Lekcje ze zdrowego odżywiania

Drugie śniadanie w klasie, warsztaty kulinarne oraz dodatkowe zajęcia kształtujące zdrowe nawyki żywieniowe zgodnie z założeniami Ministerstwa Edukacji mają być obowiązkowe. Już od nowego roku szkolnego można wziąć udział w bezpłatnych wykładach z dietetykiem, które organizowane są w ramach ogólnopolskiego programu ?Śniadaniowa Klasa?.
Czytaj
Dla rodziców » Atrakcje, wydarzenia, święta

Violetta: Koncert, Justin Bieber: Never Say Never i Justin Bieber. Believe, czyli Teen Music Fest w czerwcu w Multikinie!

Zarezerwuj czas między 23 a 25 czerwca i przyjdź do Multikina na Teen Music Festival! Trzy dni, Trzy koncerty i masa emocji. Ten czerwiec należy do Ciebie!
Czytaj
Strona: 12345...17
Wyszukaj artykuł
  • Szukaj:
  • Kategoria:
Ostatnio na forum
Zobacz forum
Zobacz również