Dziś jest 20.10.2017 | Obchodzimy imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Nie jesteś zalogowany! Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz konta!
Nie pamiętam hasła / Zarejestruj nowe konto!
Get Adobe Flash player
Wyniki wyszukiwania
Dla rodziców » Recenzje

Kiki Luna - nowa płyta

Płyta "KIKI LUNA - przeboje dla dzieci" jest skierowana do najmłodszych naszych pociech i rodziców. Jest rozweselająca, energetyzująca i pełna optymizmu. Taki ładunek muzycznej radości jest doskonałym prezentem dla każdego dziecka i doskonałą formą rozrywki.
Czytaj
Dla rodziców » Recenzje

Pedagogika waldorfska

Najnowsze wydanie książki prof. Johannesa Kierscha pt. Pedagogika waldorfska. Stanowi ono syntetyczne wprowadzenie w jedną z odmian pedagogiki alternatywnej początku XX w., mającej za sobą okres dynamicznej inicjacji i rozwoju, dramatycznych ograniczeń i zakazów w okresie narodowego socjalizmu i w dobie II wojny światowej oraz doświadczającej wraz z przełomem XX i XXI wieku renesansu wychylającego tę myśl i praktykę edukacyjną w przyszłość. Publikacją tą rozpoczyna cykl wydawniczy książek z obszaru pedagogii waldorfskiej. Treść tych pozycji i ich warstwa metodyczna stają się zaproszeniem dla nauczycieli poszukujących skutecznych metod kształcenia i wychowania mimo istniejących trudności i złożoności wiedzy czy pojawiających się problemów socjalizacyjnych w życiu dzieci i młodzieży społeczeństw ponowoczesnych.
Czytaj
Dla rodziców » Recenzje

Bolek i Lolek- książki na wakacje

Czy Państwa dzieci lubią czytać książki? Jeśli tak to bardzo gorąco, nie tylko na upalne dni polecam książkę "Nowe przygody Bolka i Lolka" wydawnictwa Znak. Super książka a to za sprawą ciekawych i śmiesznych przygód, jakie przeżywają Bolek i Lolek.
Czytaj
Dla rodziców » Recenzje

Blogowe Dbajki

Przedstawiamy Państwu na łamach naszego portalu piękne bajki dla dzieci. "Blogowe dbajki?" to książka z audiobookiem, która jest zbiorem 19 niezwykłych bajek.
Czytaj
Dla rodziców » Recenzje

Koszmarny Karolek - nowości

Na pewno lubicie Koszmarnego Karolka, prawda? Zatem mamy dla Was kolejne książeczki do wygrania w konkursie. Tym razem Koszmarny Karolek wita święta.
Czytaj
Dla rodziców » Recenzje

Alfabet

Kiedyś będąc małą dziewczynką, a było to naprawdę dość dawno temu, moja babcia pokazała mi książkę pod tytułem ?Żywe literki?. Książka ta już wtedy była bardzo stara. Dziś ma pozaginane rogi, brzydką szarą okładkę i nie pachnie drukarnią. Natomiast jest cudowna, czyta się ją jednym tchem, przypomina mi dzieciństwo i dzięki niej poznałam alfabet. Podarowałam ją mojej córce, ona też uczyła się alfabetu z niej.
Czytaj
Dla rodziców » Recenzje

Technika taka dla przedszkolaka

Czytacie książki? Na pewno! Któż ich nie czyta. Jednak my zdecydowaliśmy się polecać Wam tylko te, które na prawdę na to zasługują. Idą jesienne chłodne dni, zabawa na dworze co raz rzadsza. Dlatego polecamy z największą przyjemnością książkę pt. Technika taka dla przedszkolaka.
Czytaj
Dla rodziców » Recenzje

By zapisać piękne chwile

Ciąża a potem wychowanie dziecka to długi proces, w którym bierze udział szereg osób. Są to rodzice, dziadkowie, ale także nianie, opiekunki. Jednak dla młodej mamy niezwykle cenne mogą okazać się nie tylko rady, ale również notatniki, organizery czy dzienniczki.
Czytaj
Strona: 12
Wyszukaj artykuł
  • Szukaj:
  • Kategoria:
Ostatnio na forum
Zobacz forum
Zobacz również