Dziś jest 20.10.2017 | Obchodzimy imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Nie jesteś zalogowany! Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz konta!
Nie pamiętam hasła / Zarejestruj nowe konto!
Get Adobe Flash player
Wyniki wyszukiwania
Uczniaki » Gry komputerowe

Wypasione malowanki- BobiBobi

Wypasione Malowanki to kolorowanki dające dzieciom możliwość użycia tradycyjnych narzędzi malarskich, takich jak farby, kredki czy mazaki. Dzieci wraz z rodzicami mogą tworzyć małe "dzieła", uzyskując efekty jak na papierze. Gra stworzona została z myślą o najmłodszych (testowana na dwu- i trzylatkach), ale także starszym dzieciom i dorosłym zapewni mnóstwo frajdy.
Czytaj
Uczniaki » Gry komputerowe

Startuje Akademia Kodowania dla najmłodszych

Tworzenie animowanych opowieści, zagadek logicznych czy pisanie gier i aplikacji mobilnych ? brzmi skomplikowanie? Nie dla uczestników ruszającej właśnie Akademii Kodowania organizowanej przez firmę R- Data
Czytaj
Uczniaki » Gry komputerowe

Pszczółka Maja i jej przyjaciele znowu w akcji!

Nowa wersja przygód kultowej bohaterki bajek, która od dziesięcioleci bawi, uczy i wzrusza dzieci małe i te trochę większe - od 4 grudnia 2013 roku dostępna na 12 płytach DVD (78 odcinków - łącznie 940 minut).
Czytaj
Uczniaki » Gry komputerowe

Wielki powrót dawnych zabaw

Czy Wasze dziecko zna takie zabawy jak: bierki, pchełki czy cymbergaj? Pewnie nie, bo zabawy z czasów PRL-u dawno już odeszły w niepamięć.
Czytaj
Uczniaki » Gry komputerowe

Zbliża się początek szkoły - pora na gimnastykę umysłu!

Początek roku szkolnego tuż-tuż. To szczególny czas ? jeszcze nie pożegnaliśmy na dobre lata, a już musimy przygotować się na nowe obowiązki, chłodniejsze i krótsze dni. I choć w wakacje nasze pociechy miały mnóstwo okazji do aktywności fizycznej, pora na wyrwanie z błogiego rozleniwienia ich umysłów. Czy istnieje sposób, by czas edukacji był równie ciekawy jak letnie wakacje? Jak sprawić, by edukacja stała się dla dziecka atrakcyjna?
Czytaj
Uczniaki » Gry komputerowe

Leniuchowo- gry dla dzieci

Sport to zdrowie! Lazy Town Leniuchowo: Na sportowo bazuje na popularnym serialu telewizyjnym, którego głównym celem jest zachęcenie dzieci do aktywnego, sportowego spędzania wolnego czasu oraz prowadzenia zdrowego trybu życia. Z kolei gra Lazy Town Leniuchowo: Słodycze sportowców bazuje na superpopularnym serialu telewizyjnym, którego głównym celem jest zachęcenie dzieci do aktywnego, sportowego spędzania wolnego czasu i prowadzenia zdrowego trybu życia.
Czytaj
Uczniaki » Gry komputerowe

Akademia Umysłu JUNIOR. Wyjątkowy prezent dla Twojego dziecka!

Dzieci zaczynają się uczyć obsługi komputera w coraz młodszym wieku, traktując go jako źródło świetnej zabawy. Rodzice bojąc się zagrożeń płynących z niektórych gier i programów, często zabraniają dzieciom korzystania z nich. Czy nie lepiej by było, gdybyśmy potraktowali komputer jako złoty środek i podsunęli dziecku pożyteczną dla jego rozwoju grę?
Czytaj
Uczniaki » Gry komputerowe

Premiera kolejnego programu z serii Akademia Umysłu JUNIOR!

Na początku maja ukazała się kolejna część serii programów rozwijających pamięć i koncentrację uwagi u dzieci w wieku 5-9 lat - Akademia Umysłu JUNIOR Lato. Program został osadzony w letniej, wakacyjnej, sportowej scenerii. Zawiera aż 21 ćwiczeń o wielu stopniach trudności, które stymulują rozwój intelektualny maluchów w zakresie procesów poznawczych, takich jak: spostrzeganie, uwaga, pamięć, wyobraźnia oraz myślenie.
Czytaj
Strona: 123
Wyszukaj artykuł
  • Szukaj:
  • Kategoria:
Ostatnio na forum
Zobacz forum
Zobacz również