Dziś jest 17.10.2017 | Obchodzimy imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Nie jesteś zalogowany! Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz konta!
Nie pamiętam hasła / Zarejestruj nowe konto!
Get Adobe Flash player
Wyniki wyszukiwania
Uczniaki » Kreatywne zabawy

Propozycje wróżb i zabaw andrzejkowych

Andrzejkowe wróżby i zabawy są bardzo lubiane przez dzieci. Jest ich wiele. Pomimo XXI w. są nadal bardzo znane. Przekonałam się o tym przygotowując je dla dzieci w szkole. Chciałam, żeby je poznały i dobrze się bawiły, i chyba się udało. Sporo miałam pracy przy dekoracji, cała sala w bibule i gwiazdach, w jednym rogu kącik czarownicy, wróżyła z buchającego kotła, w innym pajęczyna z pająkiem i dziecko, przebrane za kotka, na innych widać wróżby z talerzykami, sercem, kartami, szpilkami, kubeczkami, kwiatowa wróżba oraz zabawa- były też wybory króla i królowej andrzejek, wszystkie dzieci były przebrane. Część z podanych poniżej wróżb wykorzystałam podczas tej imprezy, inne podaję, bo wydają mi się ciekawe. Niektóre z nich tylko dla dorosłych.
Czytaj
Uczniaki » Kreatywne zabawy

PYTAKI- Gra dla całej rodziny

PYTAKI są przyjemną, prostą grą integracyjną dla całej rodziny. 2 grudnia odbyła się premiera nowego wydania niezwykłej gry rodzinnej PYTAKI. Jakie jest Twoje najpiękniejsze wspomnienie z ostatnich wakacji? Co lubisz robić z osobą siedzącą po Twojej prawej stronie? Czym Wasza rodzina różni się od innych? To tylko niektóre spośród pytań, które w łatwy i delikatny sposób otwierają członków rodziny na siebie nawzajem, przez co zbliżają ich do siebie, wzmacniając ich więź. Premiera na stronie www.PYTAKI.pl oraz w wybranych księgarniach w całej Polsce
Czytaj
Uczniaki » Kreatywne zabawy

Masa dla małego plastyka

Jeżeli twoje dziecko rozpoczyna przygodę z kółkiem plastycznym lub chcesz wspomóc rozwój jego zdolności manualnych - masa modelarska będzie do tego najlepsza.
Czytaj
Uczniaki » Kreatywne zabawy

Lepimy bajkowy świat

Kredki, farby i flamastry to podstawowe akcesoria, wykorzystywane przez maluchy podczas zabawy. Nie jest to jednak jedyna metoda, wspomagająca rozwój kreatywności u najmłodszych. Doskonałą alternatywą dla standardowych zajęć plastycznych będzie masa papierowa.
Czytaj
Uczniaki » Kreatywne zabawy

No i w co się pobawimy mamusiu?

No właśnie, teraz za oknem słońce i upał, to każdy kto tylko ma czas i chęci jedzie nad wodę. Ale co zrobić z naszą pociechą w czasie deszczu? Czyż nie pobrzmiewa nam w głowach jak mantra stara piosenka ?W czasie deszczu, dzieci się nudzą?? Ostatnio organizowaliśmy konkurs na najciekawsze propozycje. Przyznam, że macie wyobraźnię i chęci.. Dlatego, chcę pokazać w tym artykule właśnie Wasze propozycje.
Czytaj
Uczniaki » Kreatywne zabawy

Wielkanocny króliczek i jajeczka

Maja 4 lata z niewielką pomocą mamy wykonała Wielkanocnego króliczka oraz pomalowała wydmuszki farbami i posiała rzeżuchę
Czytaj
Uczniaki » Kreatywne zabawy

Wielkanocny kwiatek

Kolejna ozdoba wielkanocna w ramach konkursu pt. Ozdoby świąteczne.
Czytaj
Uczniaki » Kreatywne zabawy

Wielkanocny rzeżuchowy stworek

Kolejna tym razem Kacpra Szambelańczyka propozycja ozdoby świątecznej. Prawda, że pomysłowe?
Czytaj
Strona: 12345
Wyszukaj artykuł
  • Szukaj:
  • Kategoria:
Ostatnio na forum
Zobacz forum
Zobacz również