Dziś jest 20.10.2017 | Obchodzimy imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Nie jesteś zalogowany! Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz konta!
Nie pamiętam hasła / Zarejestruj nowe konto!
Get Adobe Flash player
Wyniki wyszukiwania
Uczniaki » Gry komputerowe

Wypasione malowanki- BobiBobi

Wypasione Malowanki to kolorowanki dające dzieciom możliwość użycia tradycyjnych narzędzi malarskich, takich jak farby, kredki czy mazaki. Dzieci wraz z rodzicami mogą tworzyć małe "dzieła", uzyskując efekty jak na papierze. Gra stworzona została z myślą o najmłodszych (testowana na dwu- i trzylatkach), ale także starszym dzieciom i dorosłym zapewni mnóstwo frajdy.
Czytaj
Uczniaki » Książki dla dzieci

Matt Hidalf. Bitwa o świcie

Matt Hidalf został wykluczony z Akademii Elity. Jak podaje anonimowy świadek, bezzębna wiedźma rzuciła na niego zaklęcie snu. Obudzić go może jedynie odrodzenie jego złotego drzewa. Akademię Elity czekają ciężkie czasy. Zdrajca nadal jest na wolności. Czy Matt zdąży się obudzić, by uratować Akademię?
Czytaj
Uczniaki » Książki dla dzieci

Magiczne Drzewo. Świat Ogromnych

Alik i Idalia zostają przeniesieni do Świata Ogromnych. Muszą mieszkać w domu olbrzymów i chodzić do szkoły z pięciometrowymi dziećmi. Są jedynymi małymi istotami w świecie, gdzie wszystko jest ogromne, a każdy chce być jeszcze większy...
Czytaj
Uczniaki » Książki dla dzieci

Powrót do szkoły z Mikołajkiem!

W sierpniu nakładem Wydawnictwa Znak Emotikon ukażą się kolejne Mikołajkowe pozycje. Pięciolatkowie i ich starsi koledzy zaczynający swoją przygodę ze szkołą mogą liczyć na doskonałe towarzystwo Mikołajka i jego kumpli.
Czytaj
Uczniaki » Słowiańszczyzna i prasłowianie

Hymn wszechsłowiański

Wszyscy znamy nasz hymn narodowy - Mazurek Dąbrowskiego, w oficjalnej wersji, ale czy wiecie, że istnieje hymn wszechsłowiański? Hymn Wszechsłowiański jest pieśnią ?Hej! Słowianie?, która pierwotnie miała tytuł 'Hej! Słowacy', ułożoną w 1834 roku do melodii wzorowanej na Mazurku Dąbrowskiego przez słowackiego poetę i działacza narodowego Samuela Tomášika. W okresie poprzedzającym Wiosnę Ludów szeroko rozpowszechniony wśród narodów słowiańskich.
Czytaj
Uczniaki » Książki dla dzieci

Straszne skutki oglądania telewizji - BOLEK I LOLEK

Migami to wyzwanie dla każdego bystrzaka! Na kartach książki znajdują się tysiące kształtów, od których zupełnie mieni się w oczach. Wśród nich ukryły się przedmioty, których Bolek i Lolek bardzo potrzebują. Świetna zabawa dla całej rodziny!
Czytaj
Uczniaki » Książki dla dzieci

Nela na 3 kontynentach

"Nela na 3 kontynentach" to nowa, barwnie ilustrowana książka najmłodszej reporterki świata. Nela ma dziewięć lat, podróżuje od piątego roku życia, prowadzi autorski program w TV i swoją pasją zaraża - nie tylko najmłodszych! W swojej drugiej książce Nela zabiera czytelników w kolorową podróż przez trzy kontynenty: Ameryką Południową, Azję i Afrykę. Odwiedza wodospad na Nilu Błękitnym, poznaje zwyczaje żółwi morskich, spędza dzień na Zanzibarze, spotyka smoka z Komodo i doradza, jak przygotować się do safari. Opowieści Neli nie tylko poszerzają wiedzę o świecie, ale także uczą wrażliwości i tolerancji.
Czytaj
Uczniaki » Książki dla dzieci

Dom tajemnic. Starcie potworów

W domu Kristoffa wreszcie zapanował spokój. Wichrowa Wiedźma zniknęła, a rodzina Walkerów nagle odkryła na swoim koncie dziesięć milionów dolarów. Lecz to tylko cisza przed burzą. Eleanor, Kordelia i Brendan znów będą musieli stawić czoła wiedźmie, która ukryła się w najmniej oczekiwanym miejscu, będą świadkami niezwykłego wywoływania duchów, a nawet przeniosą się do Rzymu, gdzie wpadną w sam środek walk gladiatorów. Co tym razem wpiszą do Księgi życzeń i zagłady?
Czytaj
Strona: 12345...28
Wyszukaj artykuł
  • Szukaj:
  • Kategoria:
Ostatnio na forum
Zobacz forum
Zobacz również