Dziś jest 20.10.2017 | Obchodzimy imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Nie jesteś zalogowany! Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz konta!
Nie pamiętam hasła / Zarejestruj nowe konto!
Get Adobe Flash player
Wyniki wyszukiwania
Mamy polecają

Stadion Maracana na Mazurach!

W Mazurolandii - Mazurskim Parku Atrakcji, w Gierłoży k. Kętrzyna powstała jedyna w Polsce i Europie kopia stadionu Maracana ? areny tegorocznych Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Brazylii. Wraz z ośmioma stadionami piłkarskim z Euro 2012 jest to jedyna na świecie tego typu ekspozycja miniatur obiektów piłkarskich.
Czytaj
Mamy polecają

MAZUROLANDIA - mazurski park atrakcji

Mazurolandia to park atrakcji położony na Mazurach w Gierłoży k. Kętrzyna. Można tu połączyć świetną zabawę z odkrywaniem zabytków, kultury i historii regionu warmińsko-mazurskiego. Zwiedzający mogą skorzystać z ciekawych atrakcji i miło spędzić czas na łonie natury, poznając m.in. Warmię i Mazury w miniaturze, militaria z okresu II wojny światowej oraz czasy średniowiecza. Wszystko to w cenie jednego biletu!
Czytaj
Mamy polecają

Zamek w Golubiu - Dobrzyniu

Początkowo znajdował się tu gród drewniany strzegący przeprawy przez Drwęcę, który w 1293 roku na drodze wymiany pomiędzy biskupem włocławskim a Zakonem znalazł się w granicach państwa zakonnego.
Czytaj
Mamy polecają

Miasteczko Kansas City

Mieliśmy okazję jechać pod Grudziądz, a dokładniej do Rudnika, gdzie mieści się miasteczko Kansas City. Znajdziemy tam mini zoo, jura park a także westernowskie miasteczko.
Czytaj
Mamy polecają

Gołuchów - zapraszamy!

Nie masz pomysłu gdzie wybrać się z dziećmi na wycieczkę albo na piknik? Lubicie zwierzęta albo zwiedzanie zamków?
Czytaj
Mamy polecają

Raven Territory

W zeszłym roku byliśmy ja, mąż i nasz wówczas 2-letni synek Jaś w wiosce indiańskiej Raven Territory. Wioska ta znajduje się w Józefowie koło Chocza, dwadzieścia parę kilometrów od Kalisza i jest największą wioską indiańską w Europie!
Czytaj
Mamy polecają

Rezerwat Archeologiczny Zawodzie w Kaliszu

Zapraszamy Was do zwiedzenia Rezerwatu Archeologicznego Zawodzie w Kaliszu.
Czytaj
Mamy polecają

JURAPARK KRASIEJÓW - NAJWIĘKSZY PARK TEMATYCZNY W EUROPIE. RODZINNE MIEJSCE DOBREJ PRZYGODY

JURAPARK KRASIEJÓW - Krasiejów zyskał światową sławę dzięki licznym znaleziskom zwierząt triasowych. W pokładach sprzed 230 mln lat odkryto skamieniałości organizmów żyjących zarówno w środowisku wodnym jak i lądowym. Stan zachowania okazów, ich liczba i różnorodność pozwoliły na rozpoczęcie prac badawczych, które trwają do dziś.
Czytaj
Strona: 123
Wyszukaj artykuł
  • Szukaj:
  • Kategoria:
Ostatnio na forum
Zobacz forum
Zobacz również