Dziś jest 21.10.2017 | Obchodzimy imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny
Nie jesteś zalogowany! Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz konta!
Nie pamiętam hasła / Zarejestruj nowe konto!
Get Adobe Flash player
Mamy polecają
Stadion Maracana na Mazurach!
W Mazurolandii - Mazurskim Parku Atrakcji, w Gierłoży k. Kętrzyna powstała jedyna w Polsce i Europie kopia stadionu Maracana ? areny tegorocznych Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Brazylii. Wraz z ośmioma stadionami piłkarskim z Euro 2012 jest to jedyna na świecie tego typu ekspozycja miniatur obiektów piłkarskich.
Czytaj
MAZUROLANDIA - mazurski park atrakcji
Mazurolandia to park atrakcji położony na Mazurach w Gierłoży k. Kętrzyna. Można tu połączyć świetną zabawę z odkrywaniem zabytków, kultury i historii regionu warmińsko-mazurskiego. Zwiedzający mogą skorzystać z ciekawych atrakcji i miło spędzić czas na łonie natury, poznając m.in. Warmię i Mazury w miniaturze, militaria z okresu II wojny światowej oraz czasy średniowiecza. Wszystko to w cenie jednego biletu!
Czytaj
Zamek w Golubiu - Dobrzyniu
Początkowo znajdował się tu gród drewniany strzegący przeprawy przez Drwęcę, który w 1293 roku na drodze wymiany pomiędzy biskupem włocławskim a Zakonem znalazł się w granicach państwa zakonnego.
Czytaj
Miasteczko Kansas City
Mieliśmy okazję jechać pod Grudziądz, a dokładniej do Rudnika, gdzie mieści się miasteczko Kansas City. Znajdziemy tam mini zoo, jura park a także westernowskie miasteczko.
Czytaj
Ostatnie artykuły
Dla rodziców » Bezpieczeństwo i wygoda

1+1, a może 2w1? Skomplikowany wzór pokoju dla bliźniaków

Efektywne i zarazem efektowne urządzenie pokoju dla bliźniąt może się okazać problematyczne, nawet wtedy, gdy dysponujemy dość dużym metrażem. Co zrobić, żeby aranżowanie przestrzeni życiowej dla dwóch maluchów, zmieniło się w twórczą przygodę dla całej rodziny? Po pierwsze - zaangażujmy moce naszej wyobraźni. Pozwoli nam to zorganizować funkcjonalne i niebanalne wnętrze, w którym dzieci będą się mogły rozwijać w oparciu o najlepszy wzór: "1+1".
Czytaj
Dla rodziców » Atrakcje, wydarzenia, święta

ZIMNO. ZIMNIEJ. NAJZIMNIEJ! Ferie w Koperniku

Zimno kojarzy się negatywnie. Słowem ?zimny? określamy osoby pozbawione emocji, zdystansowane, bezlitosne i antypatyczne ? królów i królowe lodu. W baśniach chłód bywa synonimem zła. Czas zmienić ten stereotyp. W ferie w Koperniku patrzymy ciepło na chłód i próbujemy go oswoić.
Czytaj
Dla rodziców » Wychowanie

Za co kochamy Babcię i Dziadka?

Za co kochamy Babcię i Dziadka? Zapraszamy na filmik.
Czytaj
Dla rodziców » Wychowanie

Czytając dziecku bajki, dajesz mu lepszą przyszłość

Czytanie bajek rozwija dziecięcą wyobraźnię, uczy samodzielności i wytrwałości w odkrywaniu świata oraz w nietuzinkowy sposób przekazuje najważniejsze wartości i zasady, jakimi powinniśmy kierować się w codziennym życiu. Organizowana przez markę Ever After High? kampania edukacyjna #czytajmybajki skierowana do rodziców i dzieci ma na celu pokazanie korzyści płynących z czytania bajek oraz zachęcenie do tego najmłodszych.
Czytaj
Dla rodziców » Atrakcje, wydarzenia, święta

Fika grafila na Benedyktyńskiej 11- Warsztaty kultury

Żelatyna, tektura, igła na pleksi czy monotypia enkaustyczna ? to techniki, które na pewno zainteresują amatorów grafiki alternatywnej. W styczniu uczestnicy warsztatów rozpoczną eksperyment. Skorzystają z innowacyjnych technik, będą modyfikować je i kształtować na swój użytek. Stworzą unikalne dzieła sztuki. Są jeszcze wolne miejsca.
Czytaj
Uczniaki » Gry komputerowe

Wypasione malowanki- BobiBobi

Wypasione Malowanki to kolorowanki dające dzieciom możliwość użycia tradycyjnych narzędzi malarskich, takich jak farby, kredki czy mazaki. Dzieci wraz z rodzicami mogą tworzyć małe "dzieła", uzyskując efekty jak na papierze. Gra stworzona została z myślą o najmłodszych (testowana na dwu- i trzylatkach), ale także starszym dzieciom i dorosłym zapewni mnóstwo frajdy.
Czytaj
Dla rodziców » Atrakcje, wydarzenia, święta

WSZYSCY GOTOWI NA ZIMOWISKO? ZOSTAŁY 4 TYGODNIE

Hej, hej ? kto jeszcze nie zaklepał miejsca na zimowym obozie, radzimy, niech zrobi to jak najszybciej! Miejsca kończą się na kolejnych turnusach i profilach ? kto pierwszy, ten lepszy! Dokładnie za miesiąc zaczyna się pierwszy tydzień zimowych ferii.
Czytaj
Dla rodziców » Zdrowie

Życie w zgodzie z celiakią

Firma EUROIMMUN POLSKA, lider w dziedzinie diagnostyki, przygotowała kurs online ?Diagnostyka i prowadzenie pacjenta z celiakią?. Celem kursu jest stworzenie sieci rekomendowanych dietetyków, którzy będą reprezentować najwyższy standard opieki nad pacjentami z celiakią
Czytaj
Wyszukaj artykuł
  • Szukaj:
  • Kategoria:
Ostatnio na forum
Zobacz forum
Zobacz również