Dziś jest 20.10.2017 | Obchodzimy imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Nie jesteś zalogowany! Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz konta!
Nie pamiętam hasła / Zarejestruj nowe konto!
Get Adobe Flash player
Strona główna » Artykuły » Dla rodziców » Atrakcje, wydarzenia, święta » WSZYSCY GOTOWI NA ZIMOWISKO? ZOSTAŁY 4 TYGODNIE

WSZYSCY GOTOWI NA ZIMOWISKO? ZOSTAŁY 4 TYGODNIE

Dodano 19.12.2015, 21:09 / Autor: Informacja prasowa / Wyświetleń: 3970

Hej, hej ? kto jeszcze nie zaklepał miejsca na zimowym obozie, radzimy, niech zrobi to jak najszybciej! Miejsca kończą się na kolejnych turnusach i profilach ? kto pierwszy, ten lepszy! Dokładnie za miesiąc zaczyna się pierwszy tydzień zimowych ferii.

ZIMOWISKA 2016!
Hej, hej – kto jeszcze nie zaklepał miejsca na zimowym obozie, radzimy, niech zrobi to jak najszybciej! Miejsca kończą się na kolejnych turnusach i profilach – kto pierwszy, ten lepszy! Dokładnie za miesiąc zaczyna się pierwszy tydzień zimowych ferii. U nas znajdziecie propozycje na różne sposoby spędzenia zimy. Pełną ofertę zimowisk na rok 2016 znajdziecie tutaj. Rezerwacja na tydzień bez zobowiązań! Płatnosć w ratach! Dofinansowania z zakładów pracy na fakturę! Zaklep miejsce i nie martw się, że ferie będą nudne!

ZIMOWE OBOZY – JAKIE I DLA KOGO?
Uczniowie potrzebują ruchu na powietrzu, zmiany klimatu, oderwania od szkolnych obowiązków. Zimowe szaleństwa na śniegu, frajda ciekawie prowadzonych zajęć, rówieśnicy i odpowiedzialna kadra – oto przepis na wymarzony obóz zimowy Waszego dziecka! 
W Tatrach jak zwykle zima najpiękniejsza - polecamy tu obozy narciarskie i snowboardowe, ale także obozy anime i manga, fotograficzny, tańca nowoczesnego, fabularne RPG, mistrzów kuchni czy aktywne zimowisko bez nart "Kraina Lodu". 
Mamy też obozy zimowe na Kaszubach – jeździeckie, dla chłopców, dla dziewczynek, obóz survivalowy czy fabularne dla młodszych dzieci.
W Kazimierzu Dolnym czekają na Was obozy muzyczne: rockowy, wokalny, gitarowy, dla fanów Saszan, Dawida Kwiatkowskiego, aktorski, fotograficzny, języka angielskiego, anime i manga. 
Za granicą – dla jeżdżących już, zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów polecamy obozy w Szpindlerowym Młynie (Czechy) i w Jasnej pod Chopokiem (Słowacja). Dla zaawansowanych nastolatków mamy obóz we Włoszech lub freestyle w Austrii, a także we Francji.

ŚWIĘTY MIKOŁAJ - TRADYCJE Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA
W Polsce św. Mikołaj z reguły przychodzi dwa razy: 6 grudnia oraz w nocy z 24 na 25 grudnia. Choć są rejony naszego kraju np. Śląsk gdzie w Boże Narodzenie prezenty zostawia Dzieciątko Jezus... a jak jest w innych krajach na świecie? Przeczytajcie!

ŚWIĘTY MIKOŁAJ… GDZIE MIESZKA W POLSCE?
Chyba każdy w dzieciństwie marzył o spotkaniu prawdziwego świętego Mikołaja. Dobrze, że coraz więcej dzieci w Polsce ma możliwość spotkać tę postać nie tylko w galeriach handlowych, lecz także w jej licznych siedzibach w różnych zakątkach naszego kraju. W Polsce jest tradycja spotkań z Mikołajem od 6 do 24 grudnia, można powiedzieć, że w tych dniach gości on w naszym kraju na dobre! My polecamy kilka pięknych siedzib Mikołaja w różnych rejonach naszego kraju – zobacz.

KUPUJEMY NARTY I SNOWBOARD
Jeśli planujesz zakup sprzętu – zapoznaj się z naszymi wskazówkami. W tym artykule piszemy jak wybrać narty, jakie są ich rodzaje, buty na stok (do czego służą różne stopnie twardości butów?), co trzeba do nich dokupić i czy lepiej zaopatrywać się w sklepach stacjonarnych, internetowych, czy też na giełdzie sprzętu. Zapraszamy – zobacz nasze rady.

KOGIS RADZI: PRZYGOTUJ SWÓJ SPRZĘT NA ZIMĘ!
Ciepłe kurtki, gogle, spodnie, ocieplacze, narty i deski – już wkrótce wyposażeni w kompletne stroje ruszymy na stoki. Od stanu naszego sprzętu zależy nie tylko przyjemność jaką czerpiemy z jazdy, lecz również nasze bezpieczeństwo. O tym, że sprzęt narciarski i snowboardowy powinien być regularnie serwisowany każdy miłośnik białego szaleństwa wie doskonale. Jednak czy wiemy kiedy warto tego dokonać i na co zwracać szczególną uwagę? Przeczytaj nasz artykuł „Przygotowanie sprzętu na zimę” tutaj.

PO CO KOMU GOGLE
Wielu początkujących amatorów sportów zimowych rezygnuje z zakupu gogli twierdząc, że zastąpi je zwykłymi letnimi okularami przeciwsłonecznymi. Niestety jest to błędne myślenie. 
Większości początkujących narciarzy i snowboardzistów gogle najczęściej kojarzą się jedynie z ochroną przed zacinającymi opadami śniegu. Gogle jednak chronią nasze oczy również przed zimnem i promieniami słonecznymi... przeczytaj więcej....

KUPUJEMY KASK NARCIARSKI
Kupić klask - niby łatwa rzecz, ale... no właśnie, jeśli jesteśmy wytrawnymi narciarzami i obserwujemy nowinki sprzętowe każdego sezonu, nie będziemy mieć z tym kłopotu. Gorzej mają ci, którzy dopiero zaczynają naukę jazdy lub kupują pierwszy kask dzieciom... więcej...

FORMA NA ZIMĘ - TROCHĘ SPORTU DLA KAŻDEGO
Nieprzyjemne „zakwasy” w mięśniach zaraz na początku sezonu narciarsko-snowboardowego, słaba kondycja na stoku i kiepski humor – kto nie chciałby uniknąć takich przeżyć na wczasach zimowych? Zapoznaj się z kilkoma zasadami dobrego przygotowania fizycznego do jazdy na nartach lub snowboardzie, a znacznie zwiększysz swoje szanse na udany urlop na stoku. Naszerady przydadzą się także Twojemu dziecku jeśli planuje wypoczynek na obozie sportowym.

TERMINY FERII ZIMOWYCH 2016
Podajemy terminy ferii zimowych. Zapraszamy już teraz na ferie z KOGIS! Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne programy, wycieczki i śnieżne szaleństwa. 

18 - 31 stycznia 2016 r. województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

25 stycznia - 7 lutego 2016 r. województwa: podlaskie, warmińsko-mazurskie

1-14 lutego 2016 r. województwa: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie

15-28 lutego 2016 r. województwa: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie


SPOTYKAMY SIĘ JUŻ ZA MIESIĄC!

Komentarze na forum
  • [ Sprawdź komentowany artykuł ]
  • Dodano 19.12.2015, 21:09 przez EduPełzaki
Przejdź do forum
Wyszukaj artykuł
  • Szukaj:
  • Kategoria:
Ostatnio na forum
Zobacz forum
Zobacz również