Dziś jest 17.11.2017 | Obchodzimy imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety
Nie jesteś zalogowany! Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz konta!
Nie pamiętam hasła / Zarejestruj nowe konto!
Get Adobe Flash player
Strona główna » Artykuły » Uczniaki » Gry komputerowe » Leniuchowo- gry dla dzieci

Leniuchowo- gry dla dzieci

Dodano 28.05.2012, 15:59 / Autor: Informacja prasowa / Wyświetleń: 5806

Sport to zdrowie! Lazy Town Leniuchowo: Na sportowo bazuje na popularnym serialu telewizyjnym, którego głównym celem jest zachęcenie dzieci do aktywnego, sportowego spędzania wolnego czasu oraz prowadzenia zdrowego trybu życia. Z kolei gra Lazy Town Leniuchowo: Słodycze sportowców bazuje na superpopularnym serialu telewizyjnym, którego głównym celem jest zachęcenie dzieci do aktywnego, sportowego spędzania wolnego czasu i prowadzenia zdrowego trybu życia.

CENA:19,99zł

 

Sport to zdrowie! Lazy Town Leniuchowo: Na sportowo bazuje na popularnym serialu telewizyjnym, którego głównym celem jest zachęcenie dzieci do aktywnego, sportowego spędzania wolnego czasu oraz prowadzenia zdrowego trybu życia. Gra szczególny nacisk kładzie na gimnastykę umysłu, oferując kilka różnych poziomów trudności dla młodszych i trochę starszych graczy w wieku 4-8 lat. Dzięki Lazy Town Leniuchowo: Na sportowo, Twoje dziecko rozwinie zdolność kreatywnego myślenia, spostrzegawczość, a także umiejętność rozwiązywania problemów i zostanie zachęcone do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia! Wszystko to w doskonałej oprawie z udziałem ulubionych postaci z superpopularnego serialu telewizyjnego! Świetne minigry wciągną małych graczy do reszty! Siatkówka z bohaterami Leniuchowa, jazda na hulajnodze to tylko część atrakcji, które serwuje nam sportowa kraina! Dodatkowo na płycie znajdują się najlepsze fragmenty serialu telewizyjnego!

W Leniuchowie jest dzień sportu! Każdy mały gracz może wziąć w nim udział i dołączyć do Sportacusa, Stephanie i reszty znajomych z wyjątkowego miasteczka i zostać najlepszym atletą. Emocjonujące zawody, rywalizacja z najlepszymi, rozwijanie umiejętności i wspaniałe trofea czekają!

Charakterystyczne cechy

  • Różne poziomy trudności – zabawa dla każdego!
  • Szeroki wybór wciągających i dynamicznych zabaw!
  • Gimnastyka umysłu!
  • Mnóstwo godzin aktywnej rozrywki!
  • Dodatek specjalny – najlepsze fragmenty telewizyjnego serialu!
  • Gra dla dzieci od 4 roku życia.

Lazy Town Leniuchowo: Słodycze sportowców bazuje na superpopularnym serialu telewizyjnym, którego głównym celem jest zachęcenie dzieci do aktywnego, sportowego spędzania wolnego czasu i prowadzenia zdrowego trybu życia. Gra promuje zdrowe jedzenie i pokazuje, że to co zdrowe może być również pyszne! Składa się z kilku poziomów trudności, więc mogą w nią grać zarówno 4 latki jak i starsze dzieci. Dzięki grze Lazy Town Leniuchowo: Słodycze sportowców Twoje dziecko rozwinie spostrzegawczość, a także zdolność kreatywnego myślenia i umiejętność rozwiązywania problemów. Oprócz tego dowie się, co należy jeść, żeby być silnym i zdrowym! Poza ekscytującymi minigrami na graczy czekają również najlepsze fragmenty serialu telewizyjnego!

W Leniuchowie odbywa się najfajniejszy festyn jedzenia jaki kiedykolwiek miał miejsce, a Sportacus, Stephanie i reszta przyjaciół biorą w nim udział. Urządzają święto przysmaków, na którym będą serwowane słodycze sportowców. Gracz ma za zadanie pomóc ulubionym bohaterom telewizyjnego serialu w emocjonujących przygotowaniach! Wraz ze Sportacusem i Stephanie gracz będzie m.in. wybierał menu, realizował zamówienia i dostarczał je na czas!
 

Komentarze na forum
  • [ Sprawdź komentowany artykuł ]
  • Dodano 28.05.2012, 15:59 przez EduPełzaki
Przejdź do forum
Wyszukaj artykuł
  • Szukaj:
  • Kategoria:
Ostatnio na forum
Zobacz forum
Zobacz również