Dziś jest 21.10.2017 | Obchodzimy imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny
Nie jesteś zalogowany! Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz konta!
Nie pamiętam hasła / Zarejestruj nowe konto!
Get Adobe Flash player
Strona główna » Artykuły » Dla rodziców » Wywiady » Wywiad z Klaudią Walecik

Wywiad z Klaudią Walecik

Dodano 11.02.2012, 19:45 / Autor: EduPełzaki / Wyświetleń: 3310

Pamiętacie Klaudię Walencik? Brała udział w programie Mam Talent. Dziś prezentujemy wywiad, jakiego nam udzieliła. Czy was też ciekawi co porabia?

Witaj Klaudia, dziekujemy za udzielenie wywiadu. 
 
 
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z muzyką?
 
Moja przygoda z muzyką rozpoczęła się w szkole podstawowej. Mając ok. 11 lat, po raz pierwszy wystąpiłam publicznie na jakiejś szkolnej akademii. Wtedy moja wychowawczyni zaczęła wysyłać mnie na konkursy i festiwale muzyczne. Dosyć szybko podłapałam tego bakcyla. Występy mnie nie stresowały, a śpiewanie sprawiało ogromną radość! Zaczynałam oczywiście od festiwali regionalnych, wojewódzkich, następnie ogólnopolskich, na międzynarodowych kończąc. Śpiewałam również na prywatnej audiencji dla Papieża Jana Pawła II, a także w paru programach telewizyjnych, takich jak: Szansa na Sukces, Talent za Talent oraz Mam Talent, z którego mnie najbardziej znacie.
 
Czy to najwieksze marzenie, aby zostać piosenkarką? Czy są inne?
 
Hmmm... nie jestem w stanie odpowiedzieć, czy jest to moje największe marzenie. Szczerze mówiąc, na pierwszym miejscu stawiam zdrowie i miłość, jednak nie ukrywam, że bardzo chciałabym zostać artystką i śpiewać na dużych scenach. Jest to wspaniała rzecz, jeśli człowiek robi w życiu to, co kocha i do tego - zarabia na tym. :)

Co robisz  obecnie po konkursie Mam Talent?

Obecnie studiuję na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, kierunek: informatyka i ekonometria. Oprócz tego: śpiewam i ćwiczę śpiew w domu, czasami również nagrywam jakieś covery, które później umieszczanie w serwisie YouTube.

Marzysz o zostaniu piosenkarką? A może to było chwilowe?

Marzenie o pozostaniu piosenkarką chyba zawsze pozostanie jedynie niespełnionym marzeniem z dzieciństwa, gdyż we współczesnych polskich realiach jest to prawie niemożliwe do zrealizowania. Jednak, nigdy nie przestanę kochać muzyki. Śpiew będzie mi towarzyszył zawsze i na pewno nie zapomnę o swoich marzeniach.

Czy jesteś rozpoznawalna? Jak radzisz sobie z tym?
Po programie "Mam Talent" byłam rozpoznawalna, ale w tej chwili minęły już prawie 4 lata od mojego występu, ludzie o mnie zapomnieli, a poza tym bardzo się zmieniłam. Jednak, nadal spotykam pojedyncze osoby, które mnie rozpoznają, co jest dla mnie strasznie miłe.
Nie byłam nigdy na tyle rozpoznawalna, żeby paparazzi za mną biegali, a wszystkie spojrzenia, uśmiechy, miłe słowa czy prośby o autografy lub zdjęcia były dla mnie czymś zaskakującym i strasznie miłym (na pewno nie było to męczące - wręcz przeciwnie!). Jest to niesamowite uczucie, kiedy widzisz, że innym podoba się to, co robisz. Kiedy możesz przekazać im swoje uczucia i emocje, a oni potrafią to docenić. Ich uśmiech, wzruszenie czy pełne podziwu spojrzenia oraz oklaski są czymś bezcennym!

Pracujesz nad płytą? Masz kogoś kto ci może pomóc?

Niestety, jest to bardzo trudne, aby cokolwiek zdziałać na polskim rynku muzycznym. Aktualnie nagrywam jedynie utwory "demo" (covery), które zamieszczam na YouTube. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, producent czy wytwórnia, która chciałaby mi pomóc w wydaniu debiutanckiej płyty.

Czy chciałabyś coś przekazać naszym Użytkownikom? 

Tak naprawdę, bardzo zdziwiłam się, kiedy przeczytałam wiadomość z prośbą o wywiad. Myślałam, że ludzie już o mnie zapomnieli, a tutaj taka miła niespodzianka. :)
Chciałabym pozdrowić wszystkich czytelników! Podziękować za pamięć i wsparcie oraz życzyć szczęścia w życiu, spełnienia marzeń i spotykania na swojej drodze samych  życzliwych ludzi. Zapraszam do odwiedzania mojej strony internetowej: www.klaudiawalencik.com
 
Wywiad przeprowadziła Anna Górska
Komentarze na forum
  • [ Sprawdź komentowany artykuł ]
  • Dodano 11.02.2012, 19:45 przez EduPełzaki
Przejdź do forum
Wyszukaj artykuł
  • Szukaj:
  • Kategoria:
Ostatnio na forum
Zobacz forum
Zobacz również