Dziś jest 17.10.2017 | Obchodzimy imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Nie jesteś zalogowany! Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz konta!
Nie pamiętam hasła / Zarejestruj nowe konto!
Get Adobe Flash player
Strona główna » Artykuły » Pełzaki » Fotoreportaże z Mikołaja!

Fotoreportaże z Mikołaja!

Dodano 18.12.2011, 10:23 / Autor: Użytkownicy / Wyświetleń: 3024

Oto wasze relacje o dniu Mikołaja w Waszych miastach.

 

W Lodowej Krainie Świętego Mikołaja

(autor: mama25)


4 grudnia w płockiej Galerii Wisła odbyło się niezwykłe spotkanie. Postała tam Lodowa Kraina Świętego Mikołaja. A w jej środku zamieszkał długo oczekiwany gość- Święty Mikołaj.

Zebrane dzieci najpierw w specjalnej poczekalni rysowały prezenty jakie chciałyby otrzymać za dobre sprawowanie, malowały bombki na wielką choinkę i mogły farbkami pomalować swoje buzie. We wszystkich czynnościach pomagały elfy.

W Krainie Świętego Mikołaja mieszkały również magiczne skrzaty, pomocne pingwinki i wesoły bałwanek. Wejścia do Krainy strzegł lodowy miś.

Potem nastała wyczekiwana chwila- wszystkie dzieci mogły osobiście poznać Świętego Mikołaja. Siadały swojemu ulubieńcowi na kolanach, odpowiadały na pytania,a na końcu każde z nich otrzymało drobny upominek.

Był też oczywiście czas dla fotoreporterów. W tych rolach wystąpili rodzice. W Krainie pojawiły się również nietypowe elfy. To zawodnicy miejscowej drużyny piłki ręcznej- Wisły Płock. Można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i zdobyć autograf.

Zabawa była bardzo udana. Mikołaj nikogo nie wystraszył. Nie było płaczu ani strachu. Z nadmiaru emocji jeden z młodszych gości Świętego Mikołaja, Dawid, smacznie zasnął.

A oto galeria: 

A oto kolejny fotoreportaż:

Żeby zobaczyć reportaż należy ściągnąć plik  TUWięcej nie doszło do nas fotoreportaży z dnia Mikołaja. Obie Użytkowniczki dostały po 100EP. Ogłaszamy remis, więc po kolejne 100EP idzie do mama25 i AniołekKarolinka.


Komentarze na forum
  • dziękujemy, remis to sprawiedliwe roztrzygnięcie
  • Dodano 30.12.2011, 20:15 przez mama25
  • Punkty dodane:) Jeśli ktoś ma jeszcze zdjęcia- z wyjścia na Mikołaja- w swoim mieście- to ...
  • Dodano 20.12.2011, 13:07 przez EduPełzaki
Przejdź do forum
Wyszukaj artykuł
  • Szukaj:
  • Kategoria:
Ostatnio na forum
Zobacz forum
Zobacz również